Tere maailm!

Huhh, kust otsast ma alustama peaksin? Teistele ütlen ma sarnastes olukordades, et algusest. Ma siis käin oma õpetussõnade järgi. Seega oleks vast viisakas alustada enese tutvustamisega.

Mu vanemad panid mulle 23 aastat tagasi Eesti pärase nime, Kärt. Lühike ja tabav, eksole. Olen tegus mitmel rindel – õpin TLÜ-s klassiõpetajaks, olen 1.klassi klassiõpetaja ning tennise treener. Blogimise valdkonnas on olemas varasem kogemus, seega päris algaja ei ole.

_MFP0445

Varasema blogi panin ma kinni üle aasta tagasi, sest tundsin, et see võtab mult rohkem, kui annab ning olgem ausad, ma ei olnud ise veel piisavalt küpse selle kõige jaoks. Täna ja praegu tunnen ma end aga enese- ja sihikindlamana, kui kunagi varem. Tean, et tänaseks annab mulle blogi rohkem ja mis kõige tähtsam, ma tean, miks ma seda kõike teen. Siit blogist leiab kõike – igapäeva elu, minu mõtteid, perejutte, soovitusi jnejne, KÕIKE, mis on minu jaoks oluline ning ehe. Mistõttu ei hakka ma n-ö pliiatsist postitusi välja imema, vaid kõik tuleb siis, kui peab ja kui sel on sisu. Sisu Sulle ja kõige rohkem mulle endile.

Mulle tundub, et elu pakub järjest uuemaid, huvitavamaid ning põnevamaid seikasid, mida teiega jagada. Seepärast siin ma nüüd olen! 

 

Järgmise korrani!
xoxo

 

2 kommentaari “Tere maailm!

 1. Tahtsin öelda, et olen väga õnnelik, et tagasi oled. Lugesin kunagi su blogi tihti ja see oli väga põnev. Kas kirjutad natuke sellest ka, mis juhtus su abieluga või soovid jätta sellised teemad minevikku? Kindlasti neid, kes su blogi ka varem lugeisd, huvitab see teema, elasin ka ise su pulmaettevalmistustele väga kaasa. 🙂

  Meeldib

  1. Mul endal on ka väga mõnus tunne tagasi olla. 🙂
   Eraldi postitust ei hakka ma kindlasti oma abielust kirjutama, sest nagu sa ise ütlesid, see on minevik. Mulle ei meeldi minevikus sorada ja vana tolmu üles ajada. Niivõrd palju võin siin samas kommenteerida, et saime mõlemad aru, et koos siiski ei toimi ning see esimene armastus oli jalust maha jooksnud meid. Eks oli ka väheke teisi põhjuseid, kuid nagu öeldud – minevik. Sellegi poolest saame siiani hästi läbi ja suhtleme aeg-ajalt. Kui sa tunned, et tahaksid ikkagi rohkem teada, siis olen siiani kõigile ausalt vastanud, kes otse on küsinud. 🙂

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s