Rinnad vajavad toetust!*

Heipsa! Rasedusega kaasnevad ikka mõningad probleemid, olen neil teemadel heietanud maad ja ilmad kokku erinevates kokkuvõtvatest postitustes. Vajadusel leiad need ülevalt klikates “beebijutud”, seejärel “rasedus”. Minu viimase aja üks suurimaid probleeme on riided, sest need for real ei mahu enam selga. Kõht paisub, tagumik paisub. Kõik paisub. Olen varsti nagu pall. Ühtlane kera.

Kui vanasti sain kapist valida omale riideid nii, kuidas tuju oli, siis nüüd olen ma olukorras, kus saan valida umbes 3-4 kleidi, 2 paari pükste, 2-3 paari lühkarite ja 2 paari dresside vahel. Ahjaa, maikad lähevad kõik, mõni on lihtsalt lühikeseks jäänud ja pluusidega on juba vähe keerulisem. Isegi pesu ei lähe enam selga. Tervest sahtlitäiest on umbes 3-4 komplekti, mis seljas on veel mugavad, teistega on lihtsalt sardellitunne. Ainsad asjad, mis seljas on nagu valatud, on sokid. SOKID! Ahjaa, kampsunid ka on päris okeid, samas pusad enam selga ei lähe. Peab vist šoppama minema, aga teate, ma üldse ei viiiiiiitsi, arvestades seda, et ilmselt peale rasedust ei ole mul neid enam vaja.

Kõige suuremaks probleemiks riiete juures on minu silmis ikkagi pesu. Aga siis meenus mulle justkui taevast, et mul on Kena pesupoega koostöö veel käimas. Seega hakkan nüüd seda lappama ja sobivaid suuruseid ning komplekte välja valima.

KENA.ee

Koodiga “kärt” saavad kõik 12 protsenti arvelt allahindlust, seda kuni 23.septembrini, seega viimased 11 päeva!!! Lisaks avastasin just, et S-suuruses pesu on praegu üldse mega alega neil veebipoes üleval, seega kõik s-suuruse kandjad, kiigake pood üle, ehk leiate miskit.

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

2 kommentaari “Rinnad vajavad toetust!*

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: