Kõhupildid ehk Reiliga pildistamas

Olen juba poole sõnaga maininud, et käisime nädalavahetusel pildistamas. Rasedusest teada saades oli minu kindlaks sooviks minna kõhust pilte tegema ja hiljem, kui pisikene J sündinud, siis ka beebipilte (+ perepildid).

Kõhupiltidega kaasnesid muidugi minu ja härra paari pildid ka, sest kui aus olla, siis päris selliseid ilusaid, häid ja mitte-selfie pilte meil koos polegi, mis on veidi nukker. Aga nüüd mul on ka need olemas! 

Kokku oli lepitud laupäevaks Pääsküla rabas pildistamine. Kuldsed lehed, Eesti loodus, sügis! Tundub üksnes mõtetes juba ideaalne. Ainsaks probleemiks tekkis ilm – vihma kallas. Seetõttu lükkasime pildistamise järgmiseks päevaks edasi. Selle ilmaga oli saatuse käsi ka sees, sest just enne Reili kõnet ütlesin härrale, kuidas mul pole üldse täna pildistamise tuju. Siis tuli vihm ja Reili kõne. Nagu loodud? Tegelikult (tänu oma raseda hormoonidele) olin ma päris nukker ja nördinud, isegi pettunud, õhtul, et pilte ei saanud minna tegema. Järgmisel päeval oli aga mul see õige pildistamise tuju peal ja suundusimegi pildistama. Päike paistis! Kõik oli nagu loodud. 

Pildid saime ka juba järgmise päeva õhtul kätte, kuna Reili oli reisile suundumas ja soovis meie pildid enne valmis teha. Mina jäin igatahes piltidega väga rahule. Loodan, et härra ka (ta hetkel õppustel ja pole saanud temaga pikemalt sel teemal jutustada).

Praegu seda postitust kirjutades mõtlen, et ehk tasub ka beebi pilte lasta Reilil teha. Meil on küll selleks fotograaf valitud aga topelt ei kärise (või mis?).

Miks valida Reili oma fotograafiks?

  • Sõbralik ja meeldiv suhtlus.
  • Juhendab ja abistab.
  • Kuulab pildistavate soove ja ideid.
  • Pildid kiirelt kätte!
  • Erinevad töötlused – meie saime originaalid ja kaht erinevat tüüpi töötlusega pildid.
  • Tunnike pildistamist = vähemalt 30-40 pilti (me saime isegi rohkem).
  • Hind on soodsam, kui oleksin osanud uskuda.

Olgu mainitud, et antud postitus ei ole kirja pandud koostöö raames. Ise võtsin Reiliga ühendust, maksin õiglast täistasu ja nüüd südamest kiidan ja soovitan, sest minu silmis on Reili seda väärt! Ühesõnaga, soovid sa pilte üksi, kaaslasega, perega, lapsega, ainult lapsest, lemmikuga või kasvõi oma autoga – Reili saab sind aidata! Ja mis peamine – usun, et sa ei kahetse!

Reili leiate Facebookist – Reili Fotonurk!

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

One thought on “Kõhupildid ehk Reiliga pildistamas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: