Kiire elu update

Sooviksin teile imelist hommikut, aga minu hommikusöök on kellaajaliselt rohkem nagu lõuna eeloode. Seni kuni puder potis keeb mõtlesin kirja panna lühidalt ja kiirelt elu update.

Nüüd, kui ma olen kodune on minu unerežiim eriti paigast ära. Öised ärkamised on endised, kuid hommikul on üks ärkamine lisaks, kui härra äratuskell tiriseb ja ta tööle hakkab sättima. Eilse ja tänase põhjal võin kergendusega hingata – olen uuesti magama jäänud ja ärganud paari tunni pärast. Seega saan (katkendlikult) oma 8 tundi und vähemalt täis. Täna ärgates oli mul kummaline tunne, justkui oleks käes detsember ja jõulud kohe-kohe uksele koputamas. Aga eih! Alles 22.oktoober…

Aga update’i juurde minnes. Eile käisin ämmaemanda juures. Pisikese J-ga on kõik korras (st. südamelöögid ja muud näitajad on ok). Kontrollisime üle ka pisikese J asendi. Poiss naudib püstijalabaari ehk tuharseisu. Õnneks on tal veel paar nädalat aega end keerata-pöörata õigesse asendisse. Juhul, kui ta seda ei tee siis tuleb ette võtta keha väline pööramine. See muidugi kõlab jubedalt ja hirmutavalt. Muidu on pisike küll paras rahmeldis, ämmakas ei saanud algul isegi südamelööke korralikult kätte, sest pisike pidas kõhus tantsupidu.

Lisaks pean jälgima nüüd veidi rohkem oma menüüd. Parem üritan hetkel vähem juurde võtta ja jõulude paiku rohkem, sest you know… mandariinid ja piparkoogid. Käisin ka apteegis, soetasin omale haiglakotti vajaminevad asjad ära. Koti sisust muljetan juba siis, kui reaalselt olen selle kokku saanud.

Tänasest algavad mul ka raseduse ja sünnituse teemalised perekooli loengud ITK-s. Olen nii elevil, uudishimulik kui ka hirmul. Täna on raseduse teemaline loeng ja sünnitusmaja tutvustus. Tänane loeng tundub rohkem sobivat raseduse algusesse, sissejuhatuseks vms, aga seal on mõned teemad, mis mind kõnetavad täna ja praegu, seega on see ka põhjus, miks lähen. Kui saan kõikides loengutes käidud, mis huvi pakuvad siis teen pisikese ülevaate teile ka.

Untitled.png

Pühapäeval ilmus Delfis ajakirja Pere ja Kodu rubiigis sissekanne minu blogist ja postitusest “Mina küsin, mees vastab: 45 küsimust elukaaslasele”.  Kui sul on soov seda järgi lugeda, siis leiate sissekande siit lingilt: Küsi oma elukaaslaselt need 45 küsimust ja vaata, mis juhtub!

Postitustest rääkides, siis panin eile esialgsed ideed paika, mida tahan blogis hakata rohkem-vähem kajastama. Samuti on plaan luua uus postituste sari – pealkiri vajab veel veidi täpsustamist, aga esimene peaks ideaalis juba sel reedel ilmuma. Nüüd, kus olen kodune, on mul rohkem aega ka blogi arendamisega tegeleda, seega on oodata sagedasemaid postitamisi!

Blogi kujundus on nüüd enam-vähem selline nagu olen vaimusilmis ette kujutanud. Kõik postitused on leitavad esilehelt (ülevalt ribalt klikates “blogi”). Lisaks jaotuvad postitused teemade kaupa järgnevalt:

  • beebi- ja perejutud
  • kodu ja remont
  • keha, vaim ja tervis
  • elu

Neid saab eraldi lugeda, kui üleval menüü ribal klikata sobiva pealkirja peale. Blogi lehe alumiselt osalt leiate otsingu kastikese (sisestades sobiva märksõna leiate selle teemalised postitused), blogi tõlkimise võimaluse (traslate), jälgimise nupu, instagrami kiirülevaate ja postituste kalendri – postituste päevad on sisse kantud teise värviga, saab kuude kaupa tagasi minna, klikates kuupäeval leiate selle päeva postituse. Siinjuures, kui miski häirib kujunduse juures või on ideid-ettepanekuid, ole hea ja anna märku. 🙂 

Lisaks meisterdasin valmis lugejate soovil

FaceBooki lehe blogile – Kärdi blogi.

Hakates blogi lehe jälgijaks võid olla kindel, et iga uue postituse teavitus jõuab FB kaudu ka sinuni!

 

Reedeni!

 

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: