Kiri Pipraterale

Tere, kullapai!

Ma kirjutasin sulle esimest korda kirjakese augusti alguses ja nüüdseks on kätte jõudnud ootamatult 20. november. See tähendab vaid üht, sinu sünnitähtajani on jäänud veel viimane kuu, täpsemalt kolmkümmend (30!!!) päeva. See mõte tekitab minus nii palju erinevaid emotsioone – rõõmu, uudishimu ja samal ajal ka hirmu. Aga kõige enam ei suuda ma sinuga kohtumist ära oodata, et sind tundma õppida.

Mu kõhukene paisub iganädalaselt, see tähendab vaid üht – sina kasvad ja arened! Peagi – umbes nädala pärast – oled sa oma kehalise arengu kätte saanud ja antakse roheline tuli sinu saabumiseks siia! Pipratera suurusest on saanud auto piduritrumli suurune poisiklutt, või siis jalgpalli mõõdus poiss! Samuti sinu Pipratera nimetusest on saanud lühend J ja suulises kõnes kasutame juba sinu tervet nime.

Siiani oled sa väga eeskujulik poisipõnn – kasvad ja arened täpselt normidele vastavalt, liigutad ja sehkendad kõhus ringi. Igapäevane võimlemine on garanteeritud – kas hommikul või õhtul, mõnel päeval 2 korda päevas. Tundub, et sinust saab üldse üks vinge spordipoiss, sest viimasel arstitädi visiidil kuulas Kelli sinu südametööd ja selgus, et sinu südamelöögid on väga regulaarsed ning tugevad, nõnda tugevaid ja selgeid lööke polnud Kelli ammu kuulnud.

Internet (30).JPG

Seda, et sa saad olema hoitud ja armastatud, võin ma kinnitada juba praegu. Kui issi pole mitu päeva kodus olnud, siis uurib ta ikka, kuidas sul läheb ning koju jõudes aeg-ajalt vestleb sinuga läbi kõhu. Aga seda tead sa isegi, sest peale seda ja selle ajal hakkad sa erinevaid karate liigutusi jäljendama ehk reageerid issi kõnele. Lisaks kõik teised, keda me pole ammu näinud küsivad esimese asjana, kuidas sul läheb, mitte kuidas mul või issil läheb… See on omamoodi vahva!

Sinu tuba on nüüdseks valmis! Võid tulema hakata! Voodikene on koos, mähkimisalus ootab koos mähkudega sinu üllatusi täis mähkude vahetamist, riided on pestud ja triigitud, haiglakott on pakitud ja voodipesu pestud ning voodi tehtud! Kõik on valmis ja ootavad sind!

Kokkuvõttes aeg möödub kiirelt ja põnevusega ootan, milliseks muutub meie elu peale sinu sündi. Pisike, lepime kokku, et sa võid tulema hakata alates 29.novembrist, isegi olen leppinud juba mõttega, et võid jõuludel sündida, aga ära palun oma tulekuga liialt viivita ja seda uude aastasse lükka – tahan sind juba kaisutada!

 

Fotod klõpsutas Reili Fotonurk.

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: