Teadmata ajaga võidujooks

Mul oli planeeritud detsembrikuuks palju-palju jõuluteemalisi postitusi. Loodan, et mõni ikka teieni ka jõuab enne, kui jõulud käes. Samuti annan kohe siin samas teada, et ma olen endiselt ühes tükis! Keha teeb küll veidraid keerdkäike ja annab vaikselt märku, et maybe-baby varsti, aga seda näitab vaid aeg, kas tunnen oma keha piisavalt või mitte.

Päris hea ja lihtne oleks elu, kui tead täpselt, millal pisike kavatseb sündida. Aga kuna seda pole võimalik kuidagi kindlalt ette teada, siis peab leppima sellega, et ta võib iga hetk tulema hakata – for real, kasvõi peale selle postituse kirjutamist, või alles jaanuaris…

Seetõttu ma siin jooksengi viimased päevad teadmata ajaga võidu. Tahan homseks valmis jõuda oma magistritöö praktilise osa esimese variandiga, et juhendajale see saata ja ta saaks kritiseerima hakata (veits põen!). Seejärel selleks reedeks tuleb mul esitada ülikooli oma praktika mapp – selleks on tarvis veel 2 asja teha ja ühe juhendaja kommentaaridega dokumendid kätte saada ning kõikidele allkirjad saada. Kas ma jõuan selleni? Ma ei tea.

Reedel on mul ka ühes aines eksami esimene osa. Seda ma nii väga ei põe hetkel, sest õppejõuga on räägitud, et kui ma sel ajal sünnitan või alles sünnitanud, siis saame uuele kokkuleppele kuupäeva suhtes. Aga kui ma pole sünnitanud, siis see ju eeldaks seda, et ma sel nädalal veel selleks ka õpiks?!

Minu ideaal on see, et nüüd lõpetan selle postituse, teen oma magistritöö valmis ja siis praktika mapi ning teisipäeva pärastlõunal võib haigla poole minema hakata. Härra ka vapsee toetav viimasel ajal, tuleb täna lausa varem koju ära, et mind toetada – how cute?! Muidu pidi alles kolmapäeval oma nägu koju näitama. Mulle tundub aina enam, et mul temaga vedanud.

Olgu, musid ja kallid!
Sain teile ära räägitud, et ühes tükis ning postitama ei jõua, sest palju teha enne teadmata finišijoont.

Kaunist II adventi!
PS! Jõuludeni ainult 16 päeva!

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

2 kommentaari “Teadmata ajaga võidujooks

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: