Kuldpeeker /// SÜNNIPÄEVA LOOS

Täna on hea päev, mil võib süüa süümepiinadeta kooki (sel nädalal juba 2.korda, hehe), krabistada kingipaberiga ning nuusutada toas lõhnavaid lillekimpe – minu 24. sünnipäev! Täna on päev, mil saan aasta võrra vanemaks, kaunimaks, kogenumaks, mõistlikumaks, emalikumaks, naiselikumaks… Ühesõnaga väärtuslikumaks! Oleme kõik ju nagu hea vein, mis läheb aastatega paremaks.

See oli sissejuhatus, mille olin varasemalt valmis kirjutanud. Praegune olukord ühiskonnas on aga hoopis midagi muud, kui poolteist nädalat tagasi. Sel aastal pole mul ka mingit sünnipäeva tunnet ei varem ega ka nüüd peale tulnud. Ju olen lihtsalt vanaks saanud (ikkagi ema juba). Arvestades maailmas toimuvat ei pannud ma sel aastal ka oma sünnipäeva suure kella külge. Küll ma hiljem tähistan, kui meie kõikide suurem mure on lahendatud.

Selleks, et kõik ei oleks negatiivne ja niivõrd masendav otsustasin ma oma sünnipäeva puhul käima lükata ühe loosi. Mida välja loosin ja kellega koos? Loe edasi!

Jesper_poster-piltidega_A3-suurus

Detsembribeebide grupis on üks ettevõtlik naisterahvas, Johanna, kes peab sellist toredat ettevõtmist nagu Kuldpeeker. Ta meisterdab vastavalt sinu soovidele erinevaid postreid ja fotokollaaže. Jesperile meisterdas ta ühe nimelise postri ja ühe pildikollaaži esimeste kolme elukuu kohta. Kindlasti ei pea olema võidetud kingitus beebi teemaline – saab kohandada vastavalt sinu soovidele. Altpoolt leiad täpsemad juhised osalemiseks ning näidised. Ülal olevad Jesperi teemalised postrid ja kollaažid on Johanna tehtud meile. Plaanisin need ka välja printida ja raami pista, kuid praegu ei kipu ma kodust välja poodidesse kolama – jõuab ka veidi hiljem.


MIDA ME VÄLJA LOOSIME?

Võitja saab valida omale meelepärase kujundusega postri või kollaaži. Johanna kujundab sinu soovidele vastavalt selle valmis ning üheskoos prindime ja raamime ning lõppkokkuvõttes jõuab see sinuni!

Hea võimalus mõni vahva pildikollaaž, poster või hea mõte oma/sugulase/sõbra/tuttava seinale riputada.

PS! Ei pea olema beebi teemaline!


KUIDAS LOOSIS OSALEDA?

Kõik on lihtsamast lihtsam.

 • Jäta siia postituse alla oma nimi ja e-post (kommentaari lisades saad eraldi kasti e-posti lisada), mille kaudu saan sinuga ühendust võtta.
 • Soovi korral võid jätta kommentaari ka teate, kuhu leiaks tee sinu võidetud personaalne poster/kollaaž.

Võitja kuulutan välja 19.aprill!


Mõned näited Kuldpeekri töödest:

Kuldpeekri leiad nii FaceBookist kui ka Instagramist, jälgima ei sunni aga FOLLOW nupu vajutus oleks armas käik sinu poolt. 🙂

FB: Kuldpeeker

IG: Kuldpeeker

Samuti leiab minu blogi nii FaceBookist kui ka Instagramist, kes veel ei jälgi, siis viska FOLLOW ja saad kiiremini teavitusi uutest postitustest!

FB: Kärdi Blogi

IG: K2rtu

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

11 kommentaari “Kuldpeeker /// SÜNNIPÄEVA LOOS

  1. Võidu korral poster/kollaaž tuleks meie beebile, sügisel valmib meie uus kodu, kus see seinale ideaalselt sobiks! ☺️

   Meeldib

  2. Võidu korral poster/kollaaž tuleks meie beebile, sügisel valmib meie uus kodu, kus see seinale ideaalselt sobiks! ☺️

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: