Kräsupeast sai ka inimene

Heips! Kui ma “Elu üksikemana” postituses rääkisin kuidas ma kõigega päris hästi hakkama saan, siis mõni asi tegelikult valmistab raskusi ka. Näiteks juuksurisse jõudmine. Ma käisin viimati juuksuris… Ausalt, ei mäleta. Kõvasti enne rasedust. Üle 1.5 aasta on kindlasti sellest möödas. Oma juustele tegin “pai” poevärvidega, kui soovisin värskendust ja käras küll. Juukseotsi piiras mu mitte-juuksuri-paberitega emme ja ausalt öelda, polnudki rohkem vaja siin kodus olles.

Aga teate ju ikka, et ilus ja korras välimus annab endale ka vähe teistmoodi hingamise. Seega tundsin, et võiks vahelduseks ka juuksurit külastada. Värvimine + lõikus võtavad päris mitu head tundi. Õhtused skeemitamised tundusid päris keerulised – sõida linna, ole juuksuris, sõida koju tagasi. Vaimusilmis kujutasin ette, kuidas ma südaöösel koju jõuan.

Kodukoha FaceBooki grupis nägin ma aga kuultust, kus kohalik vahva naisterahvas pakub juuksuri teenust kas oma kodus või tuleb mulle ise koju kohale. Ma ise mõtetes kutsun seda hellitavalt juuksuri taksoks. Ideaalne kodustele emmedele. Aga need kodused emmed tahavad ka aeg-ajalt kodust pääseda. Kas või teiste emmede kodudesse. Nii ma läksingi tema juurde. Istusin köögi laua taga, tundsin mõnu, kuidas mu juuste eest hoolitsetakse ja lahkumise ajaks olid mu juuksed triibutatud ja lõigatud ja nägid mitu korda paremad välja kui sinna minnes. No vaadake ise…

Peale külastust olen isegi juukseid rohkem lahti hakanud kandma, sest nüüd on mu juuksed seda väärt. 🙂 Kusjuures mega hea diil selle kõige juures on veel see, et ma ei jäänud vaeseks ühe juuksuri külastusega. Ja J sai omale männikäbi, mida olime iidamast ja aadamast kaua linnapealt otsinud, aga meil pole siin ühtki mändi. LOL. Seega kõik Raasiku valla elanikud – soovitan teile südamest Saskiat!

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: