Super äge 2020. aasta

Uskumatu, aga ongi käes 2020. aasta viimane päev! Üritan leida õigeid sõnu aasta kokkuvõtteks, aga ma pole selleks suuteline, sest olen selle aastaga kogenud rohkem kui kunagi varem. Ilmselgelt on A ja O olnud Jesper, kes on mind õpetanud rohkem, kui terve mu elu eelnevatel pea 25 aastal… Ma olen kogenud tundeid, mis panevad nutma ja ka naerma, ma olen tundud end rõõmsana ja kurvana, tugeva ja nõrgana. Aga kõige rohkem olen tundud armastust ja hoolivust.

Mu kõrval on mees, kes sobitud minu pusle tükiga rohkem, kui keegi teine eales varem. Ma julgen väita, et olen leidnud oma südame teise poole, crazy ma tean! Pole kunagi selliseid tundeid tundnud.

Lisaks on mu kõrval väike prints, Jesper. Mu süda ja hing. Mul on mu pere, sõbrad ja lähedased. Mul on tekkinud sotsiaalmeedias grupp inimesi, kes elavad meie pere tegemistele 24/7 kaasa. Ma arvan, et võin tänavuse aasta võtta kokku sõnadega – Tänulikkus armastuse eest!

Näen siin ja seal loosungeid teemal “2021 ole parem, kui 2020”. Eks ikka iga järgnev aasta võiks olla parem… Aga kui aus olla, siis iga päev, kuu ja aasta on täpselt nii hea ja positiivne, kui positiivselt suudad sa seda võtta. Igas halvas on midagi head. Ma tean, et 2021 tuleb hea aasta! Mind/meid on ees ootamas mitu põnevat asja – mõlema juubelid ja kooli lõpetamised, pereloome, enese arendamine jms vahva. Uus aasta toob ka ilmselt muudatusi meie elukorraldusse – minu tööle naasmine (?), J lasteaias käimine, blogiga jätkamine (?)…. Palju küsimärke kuid  loodan, et uuel aastal loksub kõik iseenesest loogiliselt paika.

Võtan uue aasta alguses aja maha ja mõtlen välja selle, kus ja mis viisil soovin jätkata oma elu kajastamist. Fakt on see, et päris ära kaduda ei tahaks, sest mul tekivad aeg-ajalt tujud end kuskil välja elada (loe: jagada toredaid seikasid oma elust). Kui soovid oma arvamust selles osas jagada, siis võid kirjutada mulle siia samasse kommentaariumisse või otsida mind instagramist üles (@k2rtu) ja storys 4-5 nupu vajutusega vastata selle teemalisele küsimustikule! Küsimustik on aktiivne selle päeva lõpuni, nagu ikka!

Igataheeees, ma tahaksin teiega jagada hoopis postituse lõpetuseks meie pere selle aasta tegemisi piltide näol.

Kaunist aastavahetust!

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: