J tegevuskarbi sisu tutvustus

Saan sageli instagramis küsimusi “mis see asi täpsemalt oli, mida sa seal videos/pildil kasutasid meisterdamisel?”, “kust seda saab?”, “mida sellega teha saab?” jne. Ühesõnaga, kes ei saa hetkel ööd ja mütsi aru, millest ma räägin, siis räägin lühidalt…

Jagan instagramis aeg-ajalt (aina tihedamini!) erinevaid vahvaid tegevusi, mida saab pere pisematega teha – sensoorsed, motoorsed jms tegevused. Kasutan nendeks erinevaid vahvaid vahendeid, mis on üsna igapäevased meie kodus.

Selleks, et ma kõigile ei peaks eraldi vastama olin veidi mugav ja tegin meie abivahenditest tutvustava video. Teisisõnu – J tegevuskarbi tutvustus. Lisan selle video lingi teile ka postituse lõppu. Kui sa aga video inimene ei ole (nagu mina!) ja sooviksid seda kõike kirjapildis kogeda, siis tänane postitus ongi selleks.


Aga alustame algusest. Üritasin kodust enamikud asjad kokku koondada, mida me kasutame (lisaks mänguasjadele), kuid hiljem nägin juba, et mõned vahendid jäid ikkagi tutvustamata. Aga see selleks, kirjutan neist mõnel teisel korral. Juhul, kui olen siin blogis kajastanud mõnda tegevust nende vahenditega, siis lisan lingid näidetega juurde!

  • RPA (rinnapiimaasendaja) pulbikulbid
  • Play Doh voolimismass (muinasjutud koos voolimisega)
  • Vormid – kasutame nii kineetilise liiva kui ka Play Doh-ga
  • Värvilised kummist ussikesed
  • Rull Play Doh massi rullimiseks
  • WC-paberi ja majapidamispaberi rullid
  • Kleepsud

Lõpetuseks lisan sulle lubatud video lingi, kus on u 5 minutiline ülevaade videona kasti sisust ja räägin lisaks veel mida kuivainetega peale hakata. Klikka siin: IG TV tegevuskarbi sisu tutvustus.


Lisaks olen koondanud kõik ideed blogis “Beebide ja väikelaste arendavad tegevused” kausta. Leiad sealt kõik tänased ja mõned muud vahvad tegevuste õpetused ja ideed lisaks.

Ja kui sa tunned, et tahaks veeeel rohkem ideid saada, siis mine kiika mu instagrami (k2rtu) highlihte’de alla, seal on neid veel lisaks (puht füüsiliselt pole jõudnud neid siia üles panna)!

Loodan, et saite vahvaid ideid tänasest postitusest. 🙂

Musid-kallid-paid!

Järgmise korrani!

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: