Tsauki, jälle! /// Lõpetamine / Beebi nr 2 /Remont / Perepildistamine

Tsauki!

Mina siin, jälle! Ilmselt olen ma ise kõige rohkem üllatunud, et pühin taaskord tolmu blogilt ja jutustan siin täna teiega. Kui päris-päris aus olla, siis ma olin väga kindel, et panen blogi privaatseks ja enam siia kirjutama ei tule. Privaatseks just seetõttu, et kuskil säiliksid minu eelnevad postitused. Hea endal aeg-ajalt lugeda ja meenutada. Ja selle sama mõtte pealt jõudsid minu mõtted edasi selleni, et samal põhjusel võiks ju tegelikult edasi kirjutada – ikka selleks, et endal oleks koht kuhu tulla lugema ja meenutama. Ma ei tahaks lehekülge nimetada blogiks, pigem siis päevik (?!).

Loomulikult on mul ääääretult hea meel, kui ka Sina leiad siit midagi kasulikku enda jaoks. Aga see on minu jaoks vaid lisaväärtus. Samas instagramis on minu jälgijaskond suurenenud – ei see ei ole oluline, oluline on hoopis see, et minu ümber on tekkinud seltskond (sotsiaalmaastiku) inimesi, kellega sagedasti arutame – vestleme – jutustame – kurdame – rõõmustame. Nad on mu instagramist selle “miskit” enda jaoks leidnud. Miks ei võiks siis ka siit leida?!

Mis aga minu elus siis vahepeal on toimunud?

Postituses “Mida toob 2021.aasta?” panin valjult ja avalikult kirja, et tahan oma vana perekonnanime tagasi võtta. Selle tegin jaanuaris ära. Minus voolab peale seda kohe selline mega mõnus harmoonia (noh veidi voolab ehk verd ka veresoontes, hehe). Kodune tunne on olla oma õige nimega.

Ülikooli osas võib hingata juba üsna kergendatult. Mul on kõik kohustuslikud ja valitud vabaained läbitud. Magistritöö on kirjutatud ja esitatud kaitsmiseks. Veel ootab mind ees järgmisel nädalal kaitsmine ning peale seda 15.juunil lõpetamine ning seejärel võin hingata täiekergendusega ning rõõmutantsu tantsida, sest see on tehtud! See peatükk minu elus on läbi (kohe-kohe)!

Vahepeal käisime Keiriga pildistamas. See tähendab, et tema pildistas ja meie olime lihtsalt ilusad. Esmalt siis perepildid ja peale seda oli mul kohe buduaari pildistamine otsa. Viimase tegin omale sünnipäeva kingiks. 2018. aasta sügisel käisin ka Keiriga Tulbis buduaarikaid tegemas – minu esimene kord siis. Mõlemast selle korra shoodist võib pilte leida lähiajal postitustest.

Lõpetuseks meie shala-laka-laa-boom-minu-lemmik-uudis. Meie perega liitub oktoobris beebi number kaks ehk J-st saab suur venna. Beebi on tubli ja asjalik kõhus. Minu rasedus on hoopis teistsugusem, kui J ajal – kirjutan peagi ehk lähemalt. Lapse sugu on teada, kuid selle jätan veel endile.

Sellega seoses oleme ka kodus remondiga peagi-peagi alustamas. Lapsed saavad eraldi toa (kuhu kolib terve nende kraam- st magamine + mängud), meie kolime keskmisesse tuppa (st praegusesse elutuppa) ja elutuba kolib esimesse tuppa (tuleviku mõistes siis kööginurk+suurtuba). Väga suuri muudatusi remondi mõistes ei tee, pigem mööbeldame, mõned uued sisustuselemendid jne. Aga ilmselt jagan seda teekonda ka teiega jälle siin.

Muus osas on kõik selline tavaline ja igapäevane. J-ga oleme kodused, suurt ringi ei tripi (sest koroona, ofc). Meie #playwithjesper tegevused on ka raseduse tõttu tagaplaanile jäänud, kuid asjatame koos ikka erinevaid tegevusi teha. Õnneks ilmad on juba soojemad (mõnikord ka ilusamad), seega saame palju aega õues veeta. Soojemate ilmadega tuleb suur suve igatsus ka peale – can’t wait!

Miskit oli veel, aga see on mu rasedusaegsest haugimälust kadunud. Uuuups. Jutustame järgmisel korral jälle!

Kuidas teil läinud on?

Avaldanud: Kärt E.

Naine, kes naudib elu sellisena nagu see on, olles nii ema, elukaaslane, treener kui ka õpetaja.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: